Kamil Grosicki odchodzi z WBA

redakcja

Autor:redakcja

05 maja 2021, 14:14 • 1 min czytania

Reklama
Kamil Grosicki odchodzi z WBA

Przygoda Kamila Grosickiego z Premier League nie należy do szczególnie udanych. Najpierw kilka meczów w Hull City i spadek, teraz jeszcze bardziej marginalna rola w WBA. W życiu polskiego skrzydłowego przyszła w końcu pora na nowe wyzwania, co sam potwierdził. 

Reklama

– „Dostaję telefony z państw arabskich, Ameryki i Turcji. Wydaje mi się, że z klubami z tych krajów będę  rozmawiał. Są najbardziej zainteresowani. Moja przygoda z WBA dobiega końca, będę wolnym zawodnikiem” stwierdził piłkarz podczas live’a na Facebooku.

Odniósł się także do tematu powrotu do Polski. Wyznał, że takie działanie było rozważane jeszcze w styczniu, były nawet chęci ze strony głównego zainteresowanego. Nie wyszło, przez co Grosicki kolejne miesiące spędził w zamrażarce klubu z Premier League.

Trudno teraz ferować wyroki, gdzie ostatecznie 33-latek trafi, ale z pewnością będzie jeszcze relatywnie łakomym kąskiem dla wielu klubów z niższych lig.

W tym sezonie piłki klubowej wystąpił w ośmiu spotkaniach (3 w Premier League2), w których strzelił dwie bramki i zanotował trzy asysty. Jednakże od 12 marca ani razu nie widzieliśmy go w barwach WBA.

Reklama

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank