„Werner w Chelsea jest niedoceniany”

redakcja

Autor:redakcja

02 maja 2021, 15:17 • 1 min czytania

Reklama
„Werner w Chelsea jest niedoceniany”

Timo Werner wyrasta na jeden z największych niewypałów transferowych zeszłego letniego okienka transferowego. Odkąd niemiecki snajper zamienił Lipsk na Chelsea, nie jest w stanie nawiązać do liczb, które wykręcał w Bundeslidze. Zwyczajnie zawodzi. A mimo to Ashley Cole uważa, że Werner jest niedoceniany. Jak to możliwe?

Reklama

Raptem jedenaście goli strzelonych we wszystkich rozgrywkach. Zaledwie sześć trafień w Premier League. Całe kompilacje z pudłami w najprostszych sytuacjach. Ot, żeby daleko nie szukać, fatalnie nastawiony celownik w półfinałowym meczu Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Timo Werner stanowczo nie może zaliczyć pierwszego sezonu na angielskich boiskach do udanych. Nie wszyscy są jednak takiego samego zdania.

– Naprawdę uważam, że jest niedoceniany. Tak, przestrzelił parę wspaniałych szans, zmarnował parę okazji, ale czy to aż tak ważne? Myślę, że każdy trener zauważa jego ruch na boisku. Docenia to, że do tych sytuacji dochodzi, że kreuje mnóstwo przestrzeni dla swoich kolegów z drużyny. On w specyficznym stylu Thomasa Tuchela pełni kluczową rolę.  I autentycznie bardzo dobrze się w niej spełnia. To świetny piłkarz. Kiedy znów wróci do formy strzeleckiej, będzie niesamowicie groźny – powiedział Cole.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank