LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI 2020/2021!

redakcja

Autor:redakcja

28 kwietnia 2021, 21:04 • 1 min czytania

Reklama
LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI 2020/2021!

Koniec. Finito. Można się rozejść. Legia Warszawa została mistrzem Polski w sezonie 2020/2021. Została nim, mimo że dziś nie wyszła nawet na boisko. Wszystko za sprawą korzystnego dla lidera wyniku w Białymstoku, gdzie Raków zremisował bezbramkowo z Jagiellonią. Ten wynik sprawia, że częstochowianie stracili nawet matematyczne szanse na prześcignięcie Legii i formalność została dopełniona.

Reklama

Legia Warszawa mistrzem Polski 2020/2021!

Co teraz? Trzy kolejki celebracji, w tym najważniejsza – ostatnia, w której kibice będą mogli przyjść na Łazienkowską 3 i zobaczyć mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dla Legii Warszawa jest to już 15. tytuł mistrza Polski w historii, co czyni ją klubem, który najwięcej razy w historii zdobywał złoty medal. Jest to także drugi tytuł mistrzowski w karierze Czesława Michniewicza, który wcześniej wygrał ligę z Zagłębiem Lubin. Legia Warszawa będzie rzecz jasna reprezentowała Ekstraklasę w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Mistrzowi Polski gratulujemy!

Legia wygra obie połowy z Wisłą?

Postaw na to po kursie 1.92 w Fuksiarz.pl!

fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank