Piszczek wrócił do pierwszego składu BVB

redakcja

Autor:redakcja

21 kwietnia 2021, 22:43 • 1 min czytania

Reklama
Piszczek wrócił do pierwszego składu BVB

Łukasz Piszczek rozegrał pełne dziewięćdziesiąt minut w wygranym przez Borussię Dortmund meczu z Unionem Berlin. To jego pierwszy ligowy występ w pierwszym składzie BVB od października. Trochę się stęskniliśmy, nie ukrywamy. 

Reklama

Jak wypadł wieloletni reprezentant Polski?

  • – 68 kontaktów z piłką
  • – 82% celnych podań
  • – cztery wygrane pojedynki na ziemi na sześć
  • – jeden przegrany w powietrzu
  • – czternaście strat
  • – zero fauli
  • – jedna udana próba dryblingu

Solidnie. Bez szału. Ale też szału się nie spodziewaliśmy. Fajnie, że Łukasz Piszczek dostaje szanse, bo to klubowa legenda i jeden z najlepszych prawych obrońców w historii Bundesligi. Borussia zaś pewnie wygrała 2:0 po bramkach Reusa i Guerreiro, a Erling Braut Haaland nie trafił karnego.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank