Oficjalnie: Wolverhampton mistrzem Premier League!

redakcja

Autor:redakcja

20 kwietnia 2021, 13:25 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Wolverhampton mistrzem Premier League!

Nie spodziewaliśmy się, że to nadejdzie, a jednak. Dzisiaj Wolverhampton zagwarantowało sobie pierwsze mistrzostwo Anglii w historii swojego klubu. Zagrało świetny sezon, pokazując, że z dalszego szeregu można wskoczyć do ligowej czołówki. Reszta stawki rozstąpiła się przed „Wilkami” jak morze przed Mojżeszem, kiedy ogłosiła swój udział w Superlidze. Tym samym Ekipa Nuno Espirito Santo wskoczyła z siódmego miejsca w sezonie 2018/2019 na sam szczyt. „Big Six” zostało wymazane.

Reklama

Klub o mistrzostwie poinformował dzisiaj po południu. Mamy oficjalną informację, medale przenoszą się do Wolverhampton. Teraz trzeba poczekać na formalności ze strony władz angielskich rozgrywek. Przypomnijmy: 38 meczów, 57 punktów. Gratulujemy!

https://twitter.com/Wolves/status/1384437712393064451

A tak zupełnie serio: to byłby idealny przykład na real-time marketing. Za to też należą się gratulacje.

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Paweł Paczul
1
Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank