Boniek: – Szykuje się III wojna światowa

redakcja

Autor:redakcja

19 kwietnia 2021, 15:05 • 1 min czytania

Reklama
Boniek: – Szykuje się III wojna światowa

Cały dzień w sprawie Superligi spływają kolejne opinie, w tym niektóre dość zdecydowane. Teraz stanowisko w temacie Superligi zajął też niedawno Zbigniew Boniek.

Reklama

Co powiedział prezes PZPN? Otóż zwracał uwagę na to, że futbol jest dla wszystkich. Boniek podważał też założenia Superligi, a więc to, że nie jest oparta na modelu sportowej rywalizacji – czyli założycieli, którzy nie mogą spaść.

Niedługo później Boniek udzielił wywiadu Tomaszowi Włodarczykowi z Meczyki.pl. Boniek powiedział tam, że sytuacja jest bardzo poważna: – Dziś podczas Komitetu Wykonawczego trwała dyskusja. Jutro jest Kongres. Nie ukrywajmy, szykuje się III wojna światowa. Tym razem w futbolu. Nie wiadomo, jak mocno każdy wyjdzie z tego poraniony. Bomba atomowa już wybuchła.

Reklama

Cały wywiad do przeczytania TU.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank