Manita w Madrycie. Ekipa Simeone zdemolowała Eibar

redakcja

Autor:redakcja

18 kwietnia 2021, 18:44 • 1 min czytania

Reklama
Manita w Madrycie. Ekipa Simeone zdemolowała Eibar

Eibar jest ostatnim zespołem w La Liga, ale i tak raczej nikt się nie spodziewał, że Atletico sprawi swoim rywalom taki łomot. Tym bardziej, że zespół Simeone nie słynie ze strzelania dużej liczby bramek. A tak – 5:0, totalna deklasacja. Dzięki tej wygranej Atletico znów ma cztery punkty przewagi w tabeli nad Realem Madryt, a także pięć nad FC Barceloną. „Królewscy” będą mogli odpowiedzieć dziś wieczorem, kiedy zmierzą się z Getafe.

Reklama

0 strzałów Eibaru w całym meczu. ZERO. Piłkarze gości dosłownie nie istnieli w ofensywie, choć posiadania piłki wcale nie mieli tak niskiego, jak może się wydawać (39%). Atletico zaś oddało siedem celnych strzałów. Świetna skuteczność, kapitalne występy Carrasco, Correi i Llorente. Belg zaliczył gola i dwie asysty, Argentyńczyk dublet i asystę, a Hiszpan zdobył dwa trafienia. To było wymarzone przełamanie dla ekipy, która w ostatnich dwóch kolejkach zdobyła tylko punkt.

Kto wie, być może to było przełamanie w kontekście dociągnięcia ligi do końca bez żadnego potknięcia. Co warto zaznaczyć, to było pierwsze tak wysokie zwycięstwo od 6:1 z Granadą w pierwszym meczu sezonu.

Fot. Newspix

 

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank