Kolejne osłabienie Realu Madryt przed meczem z Getafe

redakcja

Autor:redakcja

18 kwietnia 2021, 11:50 • 1 min czytania

Reklama
Kolejne osłabienie Realu Madryt przed meczem z Getafe

Chociaż Real Madryt suchą stopą przeszedł przez okres, w którym wiele osób skazywało ich na porażkę, los dalej ich nie rozpieszcza. Klub ze stolicy Hiszpanii poinformował, że w meczu z Getafe nie wystąpi Fede Valverde. 

Reklama

Urugwajczyk miał kontakt z osobą, która jest zarażona koronawirusem. Oczywiście oznacza to przymusową absencję, zaś dla Zidane’a dodatkowy ból głowy. 22-latek to jeden z dziewięciu piłkarzy, którzy na pewno nie pomogą Królewskim w powrocie na szczyt LaLiga.

Poza pomocnikiem, nie zagrają: Sergio Ramos, Casemiro, Lucas, Nacho, Raphael Varane oraz Ferland Mendy. Kontuzjowany jest również Eden Hazard i Dani Carvajal, zaś z delikatnym urazem zmaga się Karim Benzema i Toni Kroos.

Na ten moment Real Madryt zajmuje drugą pozycję w hiszpańskiej ekstraklasie. Do liderującego Atletico, które dzisiaj skrzyżuje szable z Eibarem, traci tylko jeden punkt. Getafe jest zaś piętnaste i cały czas nie może być pewne utrzymania.

Fot.Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank