Adam Buksa zaczął strzelanie w MLS

redakcja

Autor:redakcja

18 kwietnia 2021, 08:24 • 1 min czytania

Reklama
Adam Buksa zaczął strzelanie w MLS

W pierwszym meczu nowego sezonu MLS, Chicago Fire podjęło New England Revolution. W spotkaniu wzięło udział dwóch Polaków – Przemysław Frankowski i Adam Buksa. 

Reklama

Jednakże tylko jeden z nich opuszczał plac gry z podniesioną głową. Gospodarze prowadzili już 2:0, po tym jak w pierwszym kwadransie piłkę do siatki wpakował Robert Berić, a następnie Luka Stojanović. Przy żadnym z trafień nie asystował skrzydłowy reprezentacji Polski.

Chicago Fire nie udało się jednak dowieźć prowadzenia nawet do końca pierwszej połowy. Już w czternastej minucie swój licznik bramkowy w tym sezonie MLS otworzył Adam Buksa. Napastnik wykorzystał podanie z rzutu rożnego, a następnie skierował piłkę głową w kierunku bezradnego Bobby’ego Shuttlewortha.

Decydujące trafienie w meczu zaliczył kolejny zawodnik New England Revolution – Gustavo Bou. Gol Argentyńczyka zapewnił obu klubom podział punktów.

Reklama

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank