Problemy z meczem Resovia – Stomil. Zalane boisko w Rzeszowie

redakcja

Autor:redakcja

17 kwietnia 2021, 12:23 • 1 min czytania

Reklama
Problemy z meczem Resovia – Stomil. Zalane boisko w Rzeszowie

Resovia Rzeszów ewidentnie nie ma szczęścia do murawy. Niedawno podkarpacki klub ściągnął profesjonalistów, którzy mieli sprawić, że pierwszoligowiec zerwie z łatką „najgorszej płyty na zapleczu Ekstraklasy”. Boisko się poprawiło, wszystko wyglądało dobrze i… stadion został zalany. Mecz ze Stomilem Olsztyn może się odbyć na bocznym boisku ze sztuczną w Rzeszowie, na którym Resovia grała już z Puszczą Niepołomice.

Reklama

O możliwości przeniesienia spotkania na boczne boisko poinformował „stomil.olsztyn.pl”. Portal zdradził, że olsztyński klub przystał na rozegranie meczu na sztucznej nawierzchni. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest przesądzona. Paweł Bukała, rzecznik Resovii, przedstawił obecną sytuację na Twitterze.

– W związku z faktem zalania murawy boiska głównego Resovii, od wczoraj prowadzone są intensywne prace z użyciem wału, jak też czynności zmierzające do odpompowania wody. Ostateczną decyzję co do wyboru boiska (naturalnego bądź sztucznego) podejmie Delegat meczowy i sędziowie.

Natomiast oficjalne konto Resovii udostępniło film, który pokazuje, jak wyglądają prace na murawie obiektu.

https://twitter.com/cwksresoviapl/status/1383325684659986434

Reklama

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank