Łatwo jest zachowywać dystans i poczucie humoru, gdy wygrywa się z wiceliderem 4:2. Niemniej, działania Legii w social mediach zasługują na docenienie.
Na twitterowym koncie stołecznego klubu pojawił się post związany ze świątecznym porankiem. Zamiast tradycyjnych życzeń zobaczyliśmy zdjęcie Mateusza Wieteski i Artura Jędrzejczyka (oraz zakamuflowanego Szabanowa).
Kuzyni gotowi na Święta! 😎
Spokoju, radości i dystansu, nie tylko społecznego, życzy wszystkim Legia Warszawa!
📸 Stryj @mat_kostrzewa pic.twitter.com/1GFRSTl2Ho
— Legia Warszawa 👑 (@LegiaWarszawa) April 4, 2021
Treść to oczywiście nawiązanie do prześmiewczego określenia, którym w ostatnich miesiącach posługiwano się wobec defensorów Legii Warszawa.
Zabieg prosty, ale skuteczny, wyróżniający na plus lidera Ekstraklasy. Często zachwycamy się rozwiązaniami z angielskich lub niemieckich social mediów, lecz i na naszym podwórku zaczyna wyglądać to coraz lepiej.
Fot.FotoPyk