Kuriozalna bramka w 2. lidze. Rezerwy Lecha z efektownym samobójem

redakcja

Autor:redakcja

03 kwietnia 2021, 13:18 • 1 min czytania

Reklama
Kuriozalna bramka w 2. lidze. Rezerwy Lecha z efektownym samobójem

Lech Poznań od dłuższego czasu nie przeżywa zbyt wielu dobrych chwil. Teraz do galerii wpadek „Kolejorza” dochodzi kolejna pomyłka – tym razem z meczu drugoligowych rezerw. W spotkaniu z Pogonią Siedlce kuriozalnym golem samobójczym „popisał się” kapitan Lecha II, Filip Nawrocki.

Reklama

Chłopaki, to nie w tę stronę! Mecz nadal trwa, jeśli jednak Lech z Pogonią przegra, będzie to bardzo bolesna porażka. Poznaniacy walczą bowiem o utrzymanie w lidze, a ich rywalem jest m.in. zespół z Siedlec. Ponadto byłaby to trzecia porażka rezerw „Kolejorza” z rzędu. Ostatnio Górnik Zabrze pokonał Lecha II aż 4:0.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank