Zawodnik Lecha Poznań zarażony koronawirusem

redakcja

Autor:redakcja

02 kwietnia 2021, 11:11 • 1 min czytania

Reklama
Zawodnik Lecha Poznań zarażony koronawirusem

Lech Poznań podał do informacji, że w pierwszej drużynie jest jeden przypadek zawodnika zarażonego wirusem COVID-19. Piłkarz został odizolowany od reszty zespołu. Jutro Lech Poznań zmierzy się z Cracovią na wyjeździe. 

Reklama

W oficjalnym komunikacie nie padły jednak dane zawodnika: „Piłkarze Lecha Poznań wraz ze sztabem szkoleniowym po przerwie reprezentacyjnej, a przed wyjazdem do Krakowa na mecz w 23. kolejce PKO Ekstraklasy z Cracovią (sobota, godzina 20:00) przeszli testy na obecność w organizmie wirusa SARS-CoV-2. Informujemy, że u jednego z zawodników pierwszej drużyny wynik badania jest pozytywny”.

Wiemy jedynie, że zarażony piłkarz czuje się dobrze, a w wypadku reszty zespołu, testy dały wynik negatywny. Lech planuje kolejne testy w najbliższych dniach, tak, aby zachować pełen rygor bezpieczeństwa.

Fot.FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank