W Hiszpanii zagrano mecz, w którym każdy przegrał. Serio

redakcja

Autor:redakcja

02 kwietnia 2021, 10:31 • 1 min czytania

Reklama
W Hiszpanii zagrano mecz, w którym każdy przegrał. Serio

Jakub Kręcidło (Sport.pl) podał informację o niebagatelnym przypadku w hiszpańskiej piłce. Pierwszy raz w ich historii rozegrano mecz, w którym nikt nie zdobył choćby jednego punktu. I nie ma w tym wypadku żadnej przenośni. 

Reklama

W starciu czwartoligowego CD Mostoles z SAD Villaverde nie padł remis. Była natomiast wygrana i to dość pewna, bowiem gospodarze pokonali gości 3:1. To jednak nie wystarczyło, by zgarnąć trzy oczka. Ani nawet jedno. No nikt nic nie dostał.

Wszystko spowodowane jest obustronnym protestem. SAD Villaverde odwołało się, bowiem CD Mostoles wystawiło skład, w którym byli piłkarze nieuprawnieni do gry. CD Mostoles odwołało się, bowiem SAD Villaverde… wystawiło skład, w którym byli piłkarze nieuprawnieni do gry.

Oba protesty uznano za słuszne, wynik meczu anulowano, ale samego meczu de facto nie. Został on oficjalnie rozegrany, ale zwycięzcy – lub przynajmniej podziału punktów – nie było. Obie ekipy dopisały sobie okrągłe zero.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank