Bednarek: – W drugiej połowie pokazaliśmy, że możemy rywalizować z najlepszymi

redakcja

Autor:redakcja

31 marca 2021, 22:53 • 1 min czytania

Reklama
Bednarek: – W drugiej połowie pokazaliśmy, że możemy rywalizować z najlepszymi

Tuż po meczu przed kamerami TVP Sport stanął Jan Bednarek. Co powiedział na gorąco po porażce 1:2 na Wembley?

Reklama

Jan Bednarek: – Myślę, że byliśmy trochę zbyt bojaźliwi, podeszliśmy do Anglików ze zbyt wielkim respektem. Trochę mało agresywni byliśmy w bocznych sektorach gry. Im udawało się łatwo zmieniać strony i to stwarzało nam problemy. W drugiej połowie byliśmy odważniejsi, wymienialiśmy krótkie podania między liniami. Myślę, że w drugiej połowie udowodniliśmy, że możemy rywalizować z najlepszymi w Europie. Ta druga połowa pokazała, że mamy potencjał, możemy dużo osiągnąć, choć przed nami dużo pracy i pokory.

Gdy Rafał Patyra zapytał czego zabrakło, Bednarek powiedział, że instynktu killera, ostatniego podania i konsekwencji w obronie. Żałował też straconego gola ze stałego fragmentu w 86. minucie mówiąc, że brakło koncentracji.

No cóż, oby te mityczne wnioski zostały wyciągnięte.

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank