post Avatar

Opublikowane 19.02.2021 21:01 przez

redakcja

W Mielcu wreszcie zobaczyliśmy przekonującą Cracovię. Sęk w tym, że przekonującą do tego, iż Pasy mogą się włączyć do walki o spadek. To wciąż brzmi jak coś z pogranicza science fiction, bo przecież drodzy na warunki ligowe piłkarze,  przecież pucharowicz, bo pieniądze Filipiaka. Ale to science fiction tylko do momentu, do którego włączy się ich boiskowe popisy. To już się kibicom Cracovii ogląda jak odcinek „Strefy mroku”.

W pierwszej połowie Stal – Cracovia było dokładnie tym, czego spodziewaliśmy się po Stal – Cracovia.

Mielczanie? Wiadomo. Ambitnie. Jest walka. Dawanie z wątroby i chęci ponad miarę. Ale za wiele koronkowej piłki z tego nie wynikało. Dość długo ich jedynym pomysłem na atakowanie było szukanie faulu, a potem szansy po rzucie wolnym. Zdarzały się też próby żebrania o stały fragment. Co gorsza, gdy już ten stały fragment się przydarzał, zdarzały się takie wykonania, jak Domańskiego z Granlundem, którzy prawie przy wykonaniu stałego fragmentu wpadli na siebie, a potem Domański wrzucił na nikogo. Nie wiemy, czy to miała być jakaś zmyłka czy o co chodzi, ale cokolwiek planowali, nie wyszło. Chyba, że chcieli wznowić Benny Hilla.

Cracovia z kolei weszła w mecz z animuszem. Brameczka już po kilkudziesięciu sekundach. I od razu duża kontrowersja, bo Jarzębak uznał, że Alvarez był na spalonym. No, nie wiemy.

Cracovia w kolejnych minutach może nie zamknęła Stali w hokejowym zamku, ale zepchnęła gospodarzy pod własne pole karne. Co prawda była dość przewidywalna w atakach, bo prawie wszystko grała lewą stroną, gdzie nieźle współpracowali Hanca z Pikiem, ale i Alvarez wykazywał więcej ochoty do gry, nie kopał się po czole Loshaj. Rivaldinho raz świetnie poklepał z Alvarezem i wypuścił tego drugiego na niezłą pozycję w polu karnym. Działo się.

Ale no właśnie. Cracovia potrafiła przyspieszyć, Cracovii akcję złym wybiciem potrafił uruchomić Strączek. Ale zarazem Cracovia w zasadzie stworzyła tylko takie średnio-letnie sytuacje. Jakiś strzał Pika na notę dla Strączka. Podobna próba Hancy. Kiks Alvareza, który najwyraźniej trafił w wentyl. Zgaszony przy kontrze Fiolić.

I ostatecznie klasyka gatunku jeśli chodzi o Pasy. Cracovia przeważa, Cracovia ma więcej z gry, a to rywal powinien strzelić bramkę. Jedyną stuprocentową w pierwszej części gry okazję miał Jankowski po wrzutce Getingera. Hanca w tej akcji we własnym polu karnym kompletnie się pogubił. Jankowski oddawał przyjęciostrzał na raty, a Hanca go dopiero szukał, skanował przestrzeń. Szczęście Cracovii, że Niemczycki zaimponował refleksem.

Liczyliśmy, że w drugiej połowie, może, jednak, mecz się rozkręci. Ale była to wiara naiwnych. Zamiast tego obejrzeliśmy sporo fauli – w tym niektóre z rozmachem. Do tego przyprawa w postaci wielu strat, w tym niewymuszonych.

Sytuacje praktycznie wyłącznie z gatunku nieprzekonujących. Najlepsze, co miała Stal, to bombę wprowadzonego w przerwie Forsella – Niemczycki lekko trącił, ostatecznie poprzeczka. Gdyby wpadło, bohater. Ale nie wpadło, i poza firmowym dla siebie zagraniem Fin nie pokazał nic. Oprócz tego raz Kolew głową. Raz Zjawiński z tak ostrego kąta, z jakiego kiedyś wkręcił we Francji Jeleń i uznano to bodaj za bramkę roku. No cóż, Zjawiński gola roku nie zapisze, Niemczycki zbił to parkanami. Jakieś próby Tomasiewicza z dystansu, przytomne wstrzelenia Getingera, ale których nikt nie potrafił przechwycić.

Generalnie średnio, ale i wiele więcej w ofensywie się nie spodziewaliśmy jeśli chodzi o Stal. Miała w tym meczu setkę? Ano miała. Poza tym coś tam jeszcze, od biedy, mogłoby wpaść. Natomiast Cracovia po zmianie stron… Powtarzalność. Czyli w ich wypadku – powtarzanie mierności.

Odnotujmy jednak:

  • Loshaj sytuacyjnie głową po dograniu Pika
  • Rivaldinho z trudnej pozycji głową
  • po dograniu Rivaldinho próbował z pierwszej piłki Pik.

Nic ciekawego, nic co na pewno musiało wpaść. Słabizna. Cracovia grała po prostu gorzej.

Nie można się przyczepić z przodu chyba tylko do Pika i Rivaldinho. Dla obu takie słowa to jednak wydarzenie. Pik praktycznie do tej pory nie grał, a dziś efektowna siatka na Dadoku, rajdy bez kompleksów, w dodatku w miarę efektowne. Oczywiście też czasem go ponosiło, bo ruleta Zidane’a, jaką pokazał, była może rzadkim na boisku ekstraklasowym widokiem, ale zarazem była też przy okazji zwykłą, pospolitą stratą. Z kolei Rivaldinho chyba zareagował pozytywnie na publiczne wsparcie Probierza i dwie okazje w przeciągu meczu pomógł wypracować, szczególnie przy tej Pika robiąc sporo. Uderzenie kierunkowe głową też przyzwoite, biorąc pod uwagę skąd strzelał.

Niemniej Pik z Rivaldinho nie zmieniają obrazu Cracovii w tym spotkaniu. Na boisko wszedł dziś w końcówce Marcin Budziński, który ostatni mecz rozegrał w marcu zeszłego roku w barwach Radomiaka, a gorzej od takiego Fiolicia na pewno nie wyglądał. Cracovia źle uprawia sport nazywany piłką nożną, Stal w zasadzie też. Wciąż ciężko uwierzyć, żeby włączyli się do gry o spadek przy tylko jednym spadkowiczu, bo są tam umiejętności, no ale powiedzmy sobie tak: przy formie Wisły Płock, Podbeskidzia i Warty na ten moment Stal pewnie uchodziłaby za największego kandydata do spadku. Cracovia lepiej od Stali nie wyglądała. A biorąc pod uwagę przestrzeń kilku ostatnich meczów, wygląda nawet gorzej.

Fot. FotoPyK

Opublikowane 19.02.2021 21:01 przez

redakcja

Liczba komentarzy: 35
Subscribe
Powiadom o
guest
35 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
CM711
CM711
16 dni temu

Probierz, wybitny szkoleniowiec. On już dawno powinien być w zakładzie zamkniętym i opowiadać o tym, że jest trenerem, tak jak inni pensjonariusze opowiadają, że są Napoleonami, Hitlerami itd.

Polska C
Polska C
16 dni temu
Reply to  CM711

Słabo mu wychodzi ale poradzi. Nie bój żaby. Nie spadnie.

Lecę na piwo
Lecę na piwo
16 dni temu
Reply to  Polska C

Ale powalczy o spadek.. Nie ma huja

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki
15 dni temu
Reply to  CM711

Lub jak faceci, którzy robią kasę opowiadając, że są babami.

Romano
Romano
16 dni temu

Bramkarze na plus ,ale bez przesady z notami

Grrr
Grrr
16 dni temu
Reply to  Romano

Na weszło od zawsze zawyżone noty dla bramkarzy, goście z pola 3-4, bramkarz wybroni 2 strzały, które lecą prosto na niego i już dostaje 7

CM711
CM711
16 dni temu

Probierz, wybitny szkoleniowiec. On już dawno powinien być w zakładzie zamkniętym i opowiadać o tym, że jest trenerem, tak jak inni pensjonariusze opowiadają, że są Napoleonami, Hitlerami itd.

Kikk
Kikk
16 dni temu

Co za szkoda, że nie spadaja3 druzyny.

jacekjago57
jacekjago57 (@jacekjago57)
16 dni temu
Reply to  Kikk

Mało!!! Im gorsza ta liga tym więcej powinno spadać. Na początek proponowałbym 5 drużyn. Byłaby walka!

radudzik
radudzik
16 dni temu

Dobrze widziałem, że się ktoś z Rivaldinho wymienił koszulkami?

koncetrat
koncetrat
16 dni temu
Reply to  radudzik

De Amo

jacekjago57
jacekjago57 (@jacekjago57)
16 dni temu
Reply to  radudzik

on był podstawiony

nieobiektywny
nieobiektywny (@nieobiektywny)
16 dni temu
Reply to  radudzik

Jaka liga, takie gwiazdy. Ten drugi też pewnie będzie kiedyś wnukom opowiadał, jak to grał przeciwko synowi ,,tego” Rivaldo.

jacekjago57
jacekjago57 (@jacekjago57)
16 dni temu

„Trener” Cracovii udowadnia, że trzeba było pozwolić mu…odejść. I tego człowieka niektórzy „eksperci” widzieli już w reprezentacji. Masakra. Z panem Żurawiem na piwko i …urlop bezterminowy. Aha! Oczywiście 3 piwo dla Rząsy. Trójca siebie warta!

Zdzichu.Mroczkowski
Zdzichu.Mroczkowski
16 dni temu

Stano nie kazał cenzurować „Otwierać stadiony”? Czy to niedopatrzenie i będzie opierdol w sobotę rano? Przecież on taki kurwa odpowiedzialny, kowidzialny i w ogóle pandemiosrany, chociaż zgrywa chojraka.

Last edited 16 dni temu by Zdzichu.Mroczkowski
Artur Fortuna
Artur Fortuna
16 dni temu

Srakowia spadnie bo to najsłabszy klub w ESA

January
January
16 dni temu
Reply to  Artur Fortuna

spierdalaj

Art
Art
16 dni temu
Reply to  January

Aj waj to niedobra takie słowo..

Matt
Matt
15 dni temu
Reply to  Art

Mądrzejsze jest nie wspomnieć o tym, to wcale nie jest podobne, wcale nie jest podobne

Dusan Penis
Dusan Penis
16 dni temu

Błagam, nauczcie się odmieniać nazwiska. Jak Hanca to do Hanki, nie „Hancy”

lol
lol
16 dni temu
Reply to  Dusan Penis

Sergiu, Sergiowi, Serdżio……… ku*rwa naściągali tego szrotu %)

olaf
olaf
15 dni temu
Reply to  Dusan Penis

a wg komentatorów z C+ sędziował niejaki Jarząbek

nieobiektywny
nieobiektywny (@nieobiektywny)
15 dni temu
Reply to  olaf

Sędzia drugiej klasy.

wolfy
wolfy
16 dni temu

Oglądanie meczy Cracovii z teoretycznie słabszymi drużynami to synonim chińskich tortur. Na początku człowiek się łudzi, że może nie będzie tak źle. Po jakimś czasie myśli już tylko o tym żeby dostali sześć czerwonych kartek albo meteoryt pierdolnął w murawę. Wszystko, żeby tylko się to skończyło.

Tomasz
Tomasz
16 dni temu

Parafrazując legijnych pismaków – Stal „nie miała prawa tego nie wygrać”! Poza wrażeniem artystycznym zestawiając te mecze to mamy odniesienie 1:1(ładna poprzeczka i setka nie do zmarnowania,) a tytuły jednak z innych beczek. Można by się było oczywiście przyczepić do bardziej zaznaczonej przewagi Legii w końcówce ale z drugiej strony czy Craxa miała tak oczywistą setkę jak Imaz?! Dobrze że chociaż sędziowie obiektywnie oceniali i rzetelnie gwizdali to w obu tych wyrównanych meczach wyniki sprawiedliwe w przeciwieństwie do tytułów!

WiesławWojnar
WiesławWojnar
15 dni temu
Reply to  Tomasz

Już tak nie płacz.

Narko
Narko
16 dni temu

To był skandalicznie słaby mecz wytrzymałem tylko dlatego że miałem na kuponie 1X bo spodziewałem się że Polska myśl szkoleniowa(Ojrzyński oraz Probierz ) zafunduja nam niezapomniane przeżycia i tak też było hahahahaha. Kilka minut później zaczął się mecz Wisły i widać było od początku że na ławce trenerskiej obu drużyn mamy fachowców a nie patałachów których niektórzy widzieli jako selekcjonera reprezentacji. Ludzie litości!! Niebo a ziemia ,liczę że probierz wyłapie przynajmniej 5-6 od Wisły w derbach i zleci do 1 ligi

hfdhgdsgsaagdgdgdasshdasafdh
hfdhgdsgsaagdgdgdasshdasafdh
16 dni temu

https://skutecznetypowanie1x2.blogspot.com/ – Ostatnio trafili 852 kurs i zdjecie kuponu maja na blogu! dziś jest już kolejny kupon z wielkim kursem !

nick dick
nick dick
16 dni temu

Krzysiek, weź już przestań.

kocio
kocio
15 dni temu

jaka szkoda że w tym sezonie nie spadają 3 drużyny

paolo sousage
paolo sousage
15 dni temu

Nalewanie sie z Cracovii, to jak kopanie lezacego. Sa tak chujowi, ze to nawet juz nie jest smieszne.

nieobiektywny
nieobiektywny (@nieobiektywny)
15 dni temu
Reply to  paolo sousage

Ktoś tu niedawno zdiagnozował prawdopodobny syndrom sztokholmski u profesora, względem trenera jego kamandy. Tak więc, faktycznie, choremu należy współczuć, zamiast go wyśmiewać.

iksde
iksde
15 dni temu

Ciekawe czy Probierz pójdzie do klubu kokosa trenować trampkarzy cracovii xD

nieobiektywny
nieobiektywny (@nieobiektywny)
15 dni temu
Reply to  iksde

Jakich trampkarzy? Chyba tych, których sam tam zesłał. I tylko wtedy, gdy Profesor przetrzeźwieje.

Lecę na piwo
Lecę na piwo
15 dni temu
Reply to  iksde

Co takiego trampkarze odjebali żeby ich Probierzem karać…? Czekoladke w poscie zjedli, czy piwo na 3 w przerwie dziabli?

Suche Info
07.03.2021

Kompromitacja Olympique’u Marsylia. Klub Arka Milika przegrał z czwartoligowcem

Nie posiadamy na to statystycznych dowodów pod ręką, ale tak na nos wydaje się, że nie ma drugiego krajowego pucharu w Europie, gdzie tak często miałyby miejsce małe niespodzianki i wielkie sensacje, jak w Coupe de France. Dzisiaj negatywnymi bohaterami takiej właśnie sensacji zostali gracze Olympique’u Marsylia. Klub Arkadiusza Milika wyleciał z Pucharu Francji po […]
07.03.2021
Weszło
07.03.2021

Zieliński z dubletem asyst! Skorupski nie dał rady Napoli

Możemy to powiedzieć bez grama kurtuazji: Piotr Zieliński zaliczył standardowy dzień w biurze. Tak, to już pewnego rodzaju codzienność, że w meczach Napoli widzimy Polaka z bramką lub asystą. Rok 2021 jest pod tym względem absolutnie wyjątkowy. Mówimy o życiowej formie, czymś magicznym. „Zielu” na pozycji nr 10 gra jak z nut, co trzeba powiedzieć […]
07.03.2021
Suche Info
07.03.2021

Szymon Marciniak krytykowany za hit ligi greckiej. „Nie było karnego!”

Szymon Marciniak poprowadził dziś szlagier greckiej ekstraklasy. PAOK (3. miejsce w lidze) podjął przed własną publicznością Aris (2. miejsce). Derby Salonik zakończyły się wynikiem 2:2, a polski arbiter znalazł się pod ostrzałem krytyki. Spotkanie miało niezwykle emocjonujący przebieg. Goście prowadzili już 2:0, ale w 87 minucie gry PAOK zdobył kontaktowego gola. Następnie, już w doliczonym […]
07.03.2021
Suche Info
07.03.2021

Jest nowy prezydent Barcelony! Wielki powrót Joana Laporty

To była naprawdę ekscytująca kampania wyborcza, ale ostatecznie skończy się zgodnie z przewidywaniami. Joan Laporta niemal na pewno powraca na stanowisko prezydenta Barcelony. I to powraca z przytupem. Wyniki głosowania sondażowego przeprowadzonego na próbie aż 4 tysięcy wyborców nie pozostawiają wątpliwości. Najlepiej poinformowani katalońscy dziennikarze także. Cules zdecydowanie wyżej ocenili Laportę niż jego konkurentów: Joan […]
07.03.2021
Anglia
07.03.2021

21 zwycięstw z rzędu i wystarczy. Manchester United pokonuje Manchester City

Dominowali na wszystkich frontach. Od czasu dość pechowego remisu z WBA, Manchester City ani razu nie pozwolił, by przeciwnik zatrzymał ich chociaż połowicznie. Wygrywali jak leci, bez różnicy, czy były to starcia pucharowe, czy ligowe. W końcu jednak nadszedł kres tej serii. Jeśli ktoś miał The Citizens zatrzymać, to właśnie Manchester United. Niebywale dobrze radzą […]
07.03.2021
Weszło
07.03.2021

Legia odstawia peleton na siedem punktów

Któraś seria musiała dziś paść. Albo ta niezwyciężonego na własnym stadionie Śląska Wrocław, albo ta związana z dobrymi wynikami Legii w starciach z wrocławianami w ostatnich latach. Chwilę wcześniej padła twierdza w Szczecinie, zatem prawem serii – Legia została pierwszym zespołem, który ograł ekipę Lavicki na ich obiekcie w tym sezonie. Sam mecz? Bywały lepsze. […]
07.03.2021
Suche Info
07.03.2021

Premierowy gol Bereszyńskiego w Serie A. No wreszcie! [WIDEO]

Arkadiusz Reca popisał się dzisiaj pięknym trafieniem w starciu z Torino i Bartosz Bereszyński ewidentnie mu pozazdrościł. Zawodnik Sampdorii też strzelił gola. To jego pierwsze trafienie w Serie A! Trochę się Polak na tego gola naczekał, trzeba przyznać. Dzisiejsze starcie z Cagliari to dla Bereszyńskiego 120 występ ligowy w barwach Sampdorii, dla której zaczął grać […]
07.03.2021
Suche Info
07.03.2021

Glik z meczem numer 300 na topowym poziomie. Dołącza do ekskluzywnego grona

Kamil Glik spędził wczoraj 90 minut na boisku w zremisowanym meczu Benevento ze Spezią. Było to dla niego spotkanie numer 300 w jednej z pięciu topowych lig Starego Kontynentu. Takim bilansem może się oprócz niego pochwalić tylko dwóch Polaków. Na dorobek 33-letniego defensora składają się 172 występy w Serie A i 128 w Ligue 1. […]
07.03.2021
Weszło
07.03.2021

LIGA MINUS: POGOŃ RUSZA W POGOŃ ZA LEGIĄ

Raz, dwa, trzy. Ruszyli. A kto ruszył? Pogoń Szczecin w pogoń za Legią Warszawa. Tempo jak na obrazku, więc sukcesu nie wróżymy. Ale kto wie? O tej szalonej pogoni, o skuteczności Stali i o innych rzeczach pogadamy sobie dzisiaj o 19.45 w Lidze Minus. A kto pogada? Białek, Kowal, Leszek i Roki. 
07.03.2021
Hiszpania
07.03.2021

Suarez 1:1 Benzema. Derby Madrytu wygrała… Barcelona

Od tego meczu miało zależeć bardzo wiele. Wystarczyło zajrzeć do tabeli La Liga, żeby zdać sobie sprawę, że każda ze stron powinna zagrać z myślą o pełnej puli. Ekipa Simeone dlatego, że ściga ją Barcelona. Real zaś wpadł w gonitwę za Katalończykami i tak oto koło się zamyka. Akurat dziś chyba trzeba powiedzieć, że z […]
07.03.2021
Suche Info
07.03.2021

Trener Pogoni Szczecin: – Trzeba spiąć pośladki i pracować

Trener Pogoni Szczecin, Kosta Runjaić, podczas pomeczowej konferencji prasowej nie ukrywał rozczarowania porażką 0:1 z Lechem Poznań. Przyznał, że jego drużyna znajduje się obecnie w kryzysowym momencie. – Jesteśmy mocno zawiedzeni. Na pewno w pierwszej połowie nie prezentowaliśmy się tak, jak chcielibyśmy się i jak oczekiwaliśmy. Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, dlaczego tak był […]
07.03.2021
Weszło
07.03.2021

Pogoń wyhamowała z piskiem opon

Jesienny mecz Pogoni Szczecin z Lechem Poznań był momentem, w którym pomyśleliśmy sobie, że Portowców stać w tym sezonie na duże rzeczy. Kolejka niby piąta, ale wiadomo – tak naprawdę było to czternaste ligowe spotkanie dla obu ekip w trwającym sezonie. Cztery gole strzelone i zero straconych, sporo polotu w grze, do tej pory najbardziej […]
07.03.2021
Suche Info
07.03.2021

Oficjalnie: Ireneusz Mamrot nowym trenerem ŁKS-u

To już oficjalne – Ireneusz Mamrot nowym trenerem ŁKS-u Łódź. Zastąpił Wojciecha Stawowego. O sprawie informowaliśmy już wczoraj. Brak zwycięstwa w derbach Łodzi nie miał kluczowego znaczenia dla losów Stawowego, jego los był prawdopodobnie przesądzony po klęsce z GKS-em Tychy. Mamrot natomiast spróbuje w sezonie 2020/21 wprowadzić do Ekstraklasy już drugiego spadkowicza. Wcześniej pracował w […]
07.03.2021
Suche Info
07.03.2021

Trwa kryzys Liverpoolu. The Reds znowu przegrywają u siebie

Liverpool pod wodzą Juergena Kloppa długo śrubował serię meczów bez porażki na własnym stadionie. Teraz wygląda na to, że The Reds idą na jakiś rekord wszech czasów pod względem domowych wpadek z rzędu. Dzisiaj przegrali 0:1 z Fulham. Passa sześciu przegranych meczów ligowych u siebie jest bezprecedensowa w całej historii klubu z Anfield. Dzisiaj Liverpool […]
07.03.2021
Suche Info
07.03.2021

Co za gol Recy! Polak strzela, Crotone wygrywa z Torino [WIDEO]

Arkadiusz Reca znalazł się w szerokim gronie zawodników powołanych przez Paulo Sousę na marcowe mecze reprezentacji Polski. I postanowił uczcić to przepięknym golem w Serie A. Zawodnik Crotone trafił do siatki w starciu z Torino. Co za gol! Reca zapisał się na liście strzelców w 80 minucie spotkania, przy wyniku 2:1 dla Crotone. Ostatecznie spotkanie […]
07.03.2021
Suche Info
07.03.2021

Wściekły trener Stali Mielec: – Mam już serdecznie dosyć takich sytuacji

Stal Mielec kolejny raz przegrała w Ekstraklasie. Tym razem lepszy od mielczan okazał się Piast Gliwice. Szkoleniowiec beniaminka, Leszek Ojrzyński, narzekał na konferencji prasowej na nieskuteczność swoich podopiecznych. – Mam serdecznie dosyć takich sytuacji, że moja drużyna ma więcej stuprocentowych sytuacji i albo remisuje, albo przegrywa – stwierdził trener Ojrzyński. – Tak naprawdę w pierwszej […]
07.03.2021
Weszło
07.03.2021

Stal Mielec znów promuje bramkarza rywali. Plach i rezerwowi bohaterami Piasta

Jeżeli Stal Mielec spadnie z Ekstraklasy – a obecnie jest kandydatem numer jeden – to szukając momentów decydujących na pewno wróci do starcia w Gliwicach. Klasowa drużyna załatwiłaby sprawę z Piastem do przerwy, później kontrolowała mecz i w najmniej ekscytującym scenariuszu dowiozła prowadzenie do końca. Beniaminek jednak ponownie zajął się promowaniem bramkarzy rywali, mimo że […]
07.03.2021
Suche Info
07.03.2021

Glasgow Rangers nowym mistrzem Szkocji!

Dzisiejszy bezbramkowy remis Dundee United z Celtikiem Glasgow to pozornie zupełnie nieistotny wynik zupełnie nieistotnego meczu. W praktyce jednak – 7 marca 2021 roku jesteśmy świadkami historycznego wydarzenia. Utrata punktów przez zespół gości oznacza, że nic już nie odbierze mistrzostwa ich derbowemu rywalowi, Glasgow Rangers. Podopieczni Stevena Gerrarda odzyskali tytuł po dziewięciu sezonach dominacji Celtiku, […]
07.03.2021