Henriquez o Lechu i masa meczów. Sobota z WeszłoFM

redakcja

Autor:redakcja

27 listopada 2020, 22:58 • 1 min czytania

Reklama
Henriquez o Lechu i masa meczów. Sobota z WeszłoFM

Sobotę w Weszło FM zaczniemy od „Dwójki bez sternika”. Na pokładzie powitają Was Monika Wądołowska i Dariusz Urbanowicz.

Reklama

Następnie o 11:15 na naszej antenie pojawi się Stan Futbolu. Prowadzący Adam Kotleszka i jego goście w składzie Luis Henriquez, Dawid Dobrasz, Wojciech Kowalczyk i Mateusz Rokuszewski skupią się na czwartkowej porażce Lecha Poznań, całej pucharowej przygodzie „Kolejorza” i jego problemach w lidze.

Po programie Adam Kotleszka zabierze was w podróż do Tadżykistanu. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wygląda tamtejsza liga, warto być z Magazynem Lig Egzotycznych o 13!

O 15 zaczniemy piłkarskie emocje. Na dobry początek Stal Mielec kontra Jagiellonia (komentuje Adam Kotleszka) oraz Sassuolo – Inter Mediolan (komentuje Krzysztof Michalski). O 17 Kamil Gapiński i Mateusz Rokuszewski najpierw pogadają w studiu o Ekstraklasie, a następnie skomentują spotkanie Podbeskidzia ze Śląskiem Wrocław.

O 20 mecz Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin, a o 21 zajrzymy także na hiszpańskie boisko. Real Madryt podejmie Alaves. Mecz Ekstraklasy skomentuje Kamil Gapiński, a spotkanie La Liga Michał Janczura. O 23 na wasze telefony w Hyde Parku czekać będzie Kamil Gapiński. Asy serwisowe całą sobotę prezentuje Monika Wądołowska. Zapraszamy!

Reklama

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava

Kacper Korpak
0
Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava
Ekstraklasa

Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Wojciech Piela
2
Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Weszło

Reklama