LIVE: Lechu, Lechu, Lechu. By grać w pucharach, wypadałoby coś wygrać?

Piotr Tomasik

23 kwietnia 2016, 14:05 • 1 min czytania

Reklama
LIVE: Lechu, Lechu, Lechu. By grać w pucharach, wypadałoby coś wygrać?

Sobotnie rozgrywki trzeciej kolejki rundy finałowej – czas zacząć. W dwóch piątkowych meczach padły jasne i zdecydowane wyniki – 4:1 dla Zagłębia i 4:0 dla Legii. A dziś? Zaczynamy meczem Korony z Górnikiem Łęczna, Podbeskidzia ze Śląskiem i jako główne danie Pogoni z Lechem. Obyśmy dotrwali więc do wieczora.

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Leśnodorski o Legii: Nie widzę szans, żeby była w pierwszej trójce

Mikołaj Duda
6
Leśnodorski o Legii: Nie widzę szans, żeby była w pierwszej trójce

Live

Reklama