Wisła zaproponuje Baszczyńskiemu pozostanie w klubie?

redakcja

Autor:redakcja

05 maja 2009, 22:07 • 1 min czytania

Reklama

Chyba nam się to wcześniej nie zdarzyło, ale musimy pochwalić Jacka Bednarza. Pamiętacie sondę na naszej stronie sprzed kilku dni? To przeczytajcie wypowiedź dyrektora sportowego Wisły Kraków…
– Nie zostawimy Marcina samego. Zresztą jeszcze przez dwa miesiące ma z nami ważny kontrakt, więc naszym obowiązkiem z niego wynikającym jest sfinansowanie leczenia piłkarza. Wkrótce z Marcinem i klubowym lekarzem ustalimy szczegóły, w jaki sposób będzie przebiegało leczenie. Jeśli chodzi o przyszłość Marcina, to w klubie nie mamy wiedzy, czy podpisał on kontrakt z nowym klubem, bo nie musiał nas o tym informować. Jeśli jednak okaże się, że takiej umowy nie podpisał, a jego ewentualny nowy pracodawca z niego zrezygnuje, to zaproponujemy mu pozostanie w Wiśle. Oczywiście, jeśli sam Marcin będzie takim rozwiązaniem zainteresowany.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Weszło

Reklama