Dwa świetne sety, a potem kryzys o sobie przypomniał. Świątek gorsza od Sabalenki
Pierwszy set – używając popularnego ostatnio sformułowania – na żyletki. Drugi to znakomita dyspozycja Igi Świątek, która pokazała Arynie Sabalence, że wciąż może być bardzo groźna. Ale trzecia partia to już całkowity zjazd, sześć gemów, w czasie których nic Idze nie wychodziło. Finalnym efektem jest porażka Polki. Dopiero trzecia w jej karierze na kortach Rolanda Garrosa. Ale dzisiejszy mecz udowodnił nie tylko, że Idze wciąż towarzyszy kryzys formy – […]
Sebastian Warzecha
• 9 min czytania
21