Wisła Kraków

Były napastnik Wisły Kraków wraca do Polski. „Powalczy o angaż”
Ekstraklasa

Były napastnik Wisły Kraków wraca do Polski. „Powalczy o angaż”

Drugoligowiec ogłosił rozstanie z byłym napastnikiem Wisły Kraków. Jego szeregi opuszcza w związku z wygaśnięciem kontraktu. W komunikacie klubu czytamy, że piłkarz z rodziną wraca do Polski i chciałby raz jeszcze w niej pograć.   Zdenek Ondrasek wraca do Polski Raz jeszcze zobaczymy Zdenka Ondraska na polskich boiskach? Drugoligowa Viktoria Zizkov, którą reprezentował w poprzednim sezonie, poinformowała o rozstaniu z 37-latkiem w związku z wygaśnięciem kontraktu. – Zdenek Ondrasek wraca z rodziną z powrotem […]
Maciej Bartkowiak
2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ekstraklasa

Jest przełom w sprawie stadionu Wieczystej. Królewski rozwiał wątpliwości

Wojciech Piela
42
Jest przełom w sprawie stadionu Wieczystej. Królewski rozwiał wątpliwości
Reklama
Ekstraklasa

Królewski tonuje nastroje w Wiśle. „Celem jest utrzymanie”

Jan Broda
14
Królewski tonuje nastroje w Wiśle. „Celem jest utrzymanie”
Ekstraklasa

Wisła i Śląsk wracają do Ekstraklasy. Prezes ligi zabrał głos ws. kibiców

Wojciech Piela
6
Wisła i Śląsk wracają do Ekstraklasy. Prezes ligi zabrał głos ws. kibiców
Reklama
Reklama