Maju, dziękujemy! „Weszło w linię” po finale Roland Garros
Maja Chwalińska w finale Roland Garros nie miała wiele do powiedzenia, ale i tak napisała przepiękną historię, której na starcie turnieju nikt nie mógł przewidzieć. Pora to wszystko podsumować. Zapraszamy z Hubertem Błaszczykiem i Michałem Dembkiem.