Hubert Błaszczyk, Maciej Łuczak, Michał Dembek oraz Sebastian Warzecha w programie Weszło w Linię rozkładają na czynniki pierwsze odpadnięcie Igi Świątek z turnieju Roland Garros. Na paryskich kortach wciąż rywalizuje Maja Chwalińska.
Oglądaj program: