Sara Bejlek

Iga Świątek zrobiła swoje. Wygrana w upale
Inne sporty

Iga Świątek zrobiła swoje. Wygrana w upale

Samo południe. Kort centralny kompleksu imienia Rolanda Garrosa. A na nim… upał, to po pierwsze. Dopiero po drugie – mecz. Wyszły na kort Philippe’a Chatriera o tej porze bowiem Iga Świątek i Sara Bejlek, żeby rozegrać spotkanie drugiej rundy French Open. Po obu było widać, że warunki dają się we znaki, a do tego – trzeba się było nabiegać. Bo to nie był mecz, w którym punkty przychodziły łatwo. Nawet jeśli wynik – z perspektywy Igi […]
Sebastian Warzecha
2