De Zerbi o utrzymaniu Tottenhamu: Największe osiągnięcie w życiu
David Moyes nie zrobił przysługi swojemu poprzedniemu pracodawcy. Jego Everton przegrał ze Spurs, co oznacza, że mimo wygranej z Leeds West Ham pożegnał się z Premier League. Vis a vis Szkota, Roberto De Zerbi, stwierdził, że utrzymanie Tottenhamu to jak dotąd największe osiągnięcie w jego piłkarskim życiu. A przecież na brak sukcesów w CV nie może narzekać. Palhinha – człowiek od zadań specjalnych Roberto De Zerbi nie zdążył jeszcze zadebiutować na ławce Tottenhamu, a już […]