Spadł z ligi i przedłużono mu kontrakt. Stabilizacja w Tychach
Na trzy kolejki przed końcem sezonu GKS Tychy spadł z Betclic 1. Ligi. Trzech szkoleniowców starało się uratować klub na zapleczu Ekstraklasy, ale żadnemu z nich się nie udało. Na południu województwa śląskiego stwierdzili, że nie ma sensu po raz trzeci w 2026 roku zmieniać trenera, zatem przedłużono kontrakt z Rene Pomsem. GKS spadł z ligi. Nie pomogli Skowronek ani Piszczek Sezon dla Tyszan nie rozpoczął się źle. Po sześciu kolejkach GKS prowadzony […]