Kowal

Kowal po meczu Lecha z Legią: „Kartka dla Augustyniaka była słuszna”
Ekstraklasa

Kowal po meczu Lecha z Legią: „Kartka dla Augustyniaka była słuszna”

W niedzielnym hicie PKO Ekstraklasy Lech Poznań rozbił Legię Warszawa 4:0, prowadząc takim wynikiem już do przerwy. Wojciech Kowalczyk w swoim najnowszym „Supersubiektywnie” ocenia ten wynik jako kompromitację klubu ze stolicy i wieszczy mistrzostwo Kolejorzowi. – Uważam, że Augustyniak bardzo słusznie dostał czerwoną kartkę. Nie będę tutaj bronił Legii Warszawa i Augustyniaka. Mógł spowodować poważną kontuzję swoim złym opanowaniem piłki. Błąd chciał naprawić […]
Marcin Długosz
18
Reklama
Weszło

Brak zwycięstwa z Legią będzie dla Lecha kompromitacją

redakcja
94
Brak zwycięstwa z Legią będzie dla Lecha kompromitacją
Reklama
Weszło

W Ekstraklasie znów płacą w czekach. Piłkarze czekają, czekają i będą czekać

Paweł Paczul
14
W Ekstraklasie znów płacą w czekach. Piłkarze czekają, czekają i będą czekać