Diego Simeone i Koke nie szukają wymówek. Docenili Arsenal
Arsenal pokonał Atletico Madryt i zameldował się w finale Ligi Mistrzów! Kanonierzy zagrają o „uszatkę” pierwszy raz od 20 lat. Decydującą o awansie bramkę pod koniec pierwszej połowy zdobył Bukayo Saka. W drugiej części spotkania sędzia mógł, a może nawet powinien podyktować rzut karny na rzecz Atletico. Diego Simeone i Koke nie szukają w tym jednak usprawiedliwienia. Półfinał między Atletico Madryt a Arsenalem był dokładnie taki, jakiego się […]