Igor Gołaszewski

Wspomina trudne czasy Polonii: Piłkarze jedli ziemniaki z octem
Betclic 1. Liga

Wspomina trudne czasy Polonii: Piłkarze jedli ziemniaki z octem

Piłkarze Polonii Warszawa znów mają szansę na awans do Ekstraklasy. Podobnie jak rok temu, są w półfinale barażów. Zagrają w nim w czwartek o 20.30 z Wieczystą Kraków. Igor Gołaszewski, jedna z legend tego klubu, był gościem w podcaście Tomasza Ćwiąkały. Były zawodnik Czarnych Koszul opowiedział m. in. anegdotę ze śp. Pawłem Zarzecznym, która obrazuje, jak ciężko było w przeszłości niektórym młodym zawodnikom Polonii. Gołaszewski występował w Polonii w latach 1995-2006, […]
Jakub Radomski
8
Reklama
Weszło

Gdyby nie nowy inwestor, Polonia zniknęłaby z mapy piłkarskiej

redakcja
19
Gdyby nie nowy inwestor, Polonia zniknęłaby z mapy piłkarskiej
Weszło

Ale to już było: Za pieniądze Wojciechowskiego zdarłbym skórę i zaorał boisko

redakcja
2
Ale to już było: Za pieniądze Wojciechowskiego zdarłbym skórę i zaorał boisko