Były klub Kowala wraca do LM! 21 lat przerwy i wystarczy
La Liga weszła w decydującą fazę sezonu, a emocji nie brakuje zarówno w walce o utrzymanie, jak i o miejsca premiowane grą w europejskich pucharach. We wtorkowych spotkaniach ważne zwycięstwa odniosły Levante UD oraz Real Betis. Były klub Wojciecha Kowalczyka po 21 latach przerwy wraca do Ligi Mistrzów. Najwięcej działo się w Vigo, gdzie Celta podejmowała Levante. Gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie, jednak beniaminek za każdym razem odpowiadał trafieniem wyrównującym. Ostatecznie goście […]