Midtjylland odrzuciło 20 mln euro! Perełka trafi do Premier League?
Alexander Sorloth, Ousmane Diomande, Gustav Isaksen, Artem Dowbyk czy Frank Onyeka. Wszystkich tych zawodników łączy jeden klub, a mianowicie FC Midtjylland. Duńczycy pokazują od dobrych kilku lat, że potrafią sprzedawać piłkarzy za bardzo solidne pieniądze. Tego lata mogą jednak pobić swój rekord sprzedażowy. Mają bowiem w składzie prawdziwą perełkę, za którą spływają oferty w okolicach 20 mln euro. Wilki wypuściły w świat wielu ciekawych […]