Pogoń wykorzystała problemy Legii. Nsame zagra w Szczecinie!
Potwierdziły się medialne doniesienia. Pogoń ogłosiła drugi transfer przed startem nadchodzącego sezonu. Od nowych rozgrywek przy Twardowskiego będzie występował Jean-Pierre Nsame, który nie mógł liczyć na nowy kontrakt w Warszawie. Teraz doświadczony Kameruńczyk będzie strzelał gole już dla ligowego rywala Legii. Pogoń za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie przekazała, że jej zawodnikiem po pozytywnym przejściu testów medycznych został Jean Pierre-Nsame, z którym Legia nie przedłużyła kończącego się kontraktu. […]