Były bramkarz reprezentacji Polski: Grabara niech kotłuje się w Niemczech i czeka na swoją szansę
Jacek Kazimierski między słupkami „Biało-Czerwonych” stawał w 23 spotkaniach, dwukrotnie był powołany na mistrzostwa świata (1982 i 1986). Po zakończeniu kariery został trenerem bramkarzy. W latach 2009-2012 pracował z golkiperami w seniorskiej reprezentacji Polski. W rozmowie z „WP Sportowe Fakty” były piłkarz Legii Warszawa czy KAA Gent ocenił występy Marcina Bułki i Łukasza Skorupskiego oraz odniósł się do decyzji Michała Probierza o niepowoływaniu Kamila Grabary. W meczach Ligi Narodów jak […]
Arek Dobruchowski
• 2 min czytania
5