Peszko podpisał książeczkę do bierzmowania, Radomiak testował obrońcę
Sparingi w przerwie na kadrę potrafią zaskoczyć. Do Radomia przyjechała pierwszoligowa Wieczysta Kraków z nowym trenerem, Gino Lettierim, lecz największą uwagę przykuł Sławomir Peszko. Młodzież starała się o zdjęcie czy autograf idola, co skończyło się złożeniem podpisu nawet w książeczce do bierzmowania. Wiceprezes do spraw sportowych Wieczystej był lekko zaskoczony takim obrotem spraw, loża pełna gości z Krakowa skwitowała to serdecznym śmiechem. Sławomir Peszko otworzył książeczkę na ostatniej stronie […]
Szymon Janczyk
• 5 min czytania
22