LIVE: Już bez nas, ale nie bez emocji. O finał – Walia z Portugalią…
Dziwne uczucie. Niby po raz pierwszy w historii Weszło doszliśmy tak daleko w turnieju, ale już zdążyliśmy się przyzwyczaić. Dziś pierwszy dzień… bez nas. Oni grają, my już siedzimy w domach. Oni walczą o półfinał i medale, my o godne powitanie na Okęciu. Nie da się nie zauważyć – turniej się nie skończył, ale najważniejszy etap już tak. Co nie znaczy, że mamy odpuścić śledzenie, w końcu to piłka, jeszcze od groma świetnych historii przed nami. Pierwsza – już […]
redakcja
• 1 min czytania
0