Bieda w Legii. Dlaczego nie mają pieniędzy?

Michał Kołkowski

Opracowanie:Michał Kołkowski

08 maja 2026, 21:38 • 1 min czytania 21

Reklama
Bieda w Legii. Dlaczego nie mają pieniędzy?

Czy to koniec wielkiej Legii Warszawa, jaką znaliśmy? Klub z Łazienkowskiej znalazł się w potężnym kryzysie finansowym i nie ma funduszy na letnie transfery! W tym materiale Szymon Janczyk analizuje wyciek tajnego dokumentu transferowego, z którego jasno wynika, że Legia celuje niemal wyłącznie w darmowych zawodników, wypożyczenia i weteranów po trzydziestce.

Reklama

Jakie fatalne błędy popełnia Dariusz Mioduski? Czy Marek Papszun zdoła uratować sytuację i zbudować silną kadrę przy pustej kasie? A może jedynym ratunkiem dla klubu jest postawienie na wychowanków z klubowej akademii? Oglądaj do końca, żeby poznać całą prawdę o sytuacji w stołecznym klubie!

OGLĄDAJ WIĘCEJ NA WESZŁO:

21 komentarzy
Michał Kołkowski

Za cel obrał sobie sportretowanie wszystkich kultowych zawodników przełomu XX i XXI wieku i z każdym tygodniem jest coraz bliżej wykonania tej monumentalnej misji. Jego twórczość przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy preferują obszerniejsze, kompleksowe lektury i nie odstraszają ich liczne dygresje. Wiele materiałów poświęconych angielskiemu i włoskiemu futbolowi, kilka gigantycznych rankingów, a okazjonalnie także opowieści ze świata NBA. Najchętniej snuje te opowiastki, w ramach których wątki czysto sportowe nieustannie plączą się z rozważaniami na temat historii czy rozmaitych kwestii społeczno-politycznych.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
0
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Ekstraklasa

Reklama