Raul Albiol: Gdybym uderzył Viniciusa, to by nie wstał

redakcja

Autor:redakcja

12 lutego 2022, 19:24 • 1 min czytania

Reklama
Raul Albiol: Gdybym uderzył Viniciusa, to by nie wstał

W meczu Villarrealu z Realem Madryt zabrakło bramek, ale nie zabrakło emocji, sytuacji bramkowych i oczywiście kontrowersji sędziowskich. Arbiter nie panował nad tym spotkaniem, ale tym razem nie o tym.

Reklama

– Nie widziałem go kiedy nabiegał, ale gdybym go uderzył, to by nie wstał – powiedział Raul Albiol w wywiadzie pomeczowym. Sędzia w rzeczonej sytuacji nie zareagował i nakazał kontynuowanie gry. Arbiter uznał, że zagranie Hiszpana było przypadkowe i nie należał się za nie rzut karny dla Królewskich.

Raul Albiol pomimo 36 lat na karku wciąż prezentuje się przyzwoicie i regularnie gra w drużynie, która w poprzednim sezonie wywalczyła Ligę Europy. Wspólnie z Pau Torresem tworzy jedną z najlepszych par stoperów w całej stawce. Dzięki nim Villarreal prezentuje się solidnie w defensywie i nadrabia straty, które powstały w powstały w pierwszej części sezonu.

Reklama

 

WIĘCEJ O VILLARREALU:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank