Kamil Jóźwiak mógł przejść do MLS

redakcja

Autor:redakcja

11 lutego 2022, 11:02 • 1 min czytania

Reklama
Kamil Jóźwiak mógł przejść do MLS

Jeden z dziennikarzy zajmujących się amerykańską ligą piłkarską, Tom Bogert, podał informację, że Kamil Jóźwiak mógł przenieść się w tamte strony. Wszystko było dogadane, ale o fiasku transakcji miała zadecydować kontuzja stawu skokowego reprezentanta Polski. Zabiegał o niego klub Charlotte FC, a więc miejsce, w którym są już Karol Świderski i Jan Sobociński.

Reklama

Odejście z Derby County miało nadejść w tym okienku transferowym. Niestety Kamila na kilka tygodni wykluczyła kontuzja. Dziennikarz z USA twierdzi, że wszystkie strony miały dogadane warunki.

Kamil Jóźwiak trafił do Derby latem 2020 roku. Do tej pory jednak jego liczby w Championship wyglądają mizernie. To zaledwie jedna bramka i cztery asysty w 61 występach. Niewykluczone, że Polak pożegna się z tym klubem po zakończeniu obecnego sezonu albo przynajmniej pójdzie na wypożyczenie, żeby trochę odbić się ze statystykami.

WIĘCEJ O JÓŹWIAKU:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank