Beenhakker: Tam, gdzie pracujesz, tam powinieneś mieszkać

redakcja

Autor:redakcja

11 października 2021, 09:44 • 1 min czytania

Reklama
Beenhakker: Tam, gdzie pracujesz, tam powinieneś mieszkać

Jednym z głównych zarzutów kierowanych pod adresem Paulo Sousy jest to, że rzadko bywa w Polsce i sporadycznie ogląda mecze Ekstraklasy.

Reklama

Sam zainteresowany tłumaczył to tym, że większość kadrowiczów gra za granicą, a on nie może być wszędzie. Prezes PZPN Cezary Kulesza komentował jednak, że jego zdaniem Portugalczyk powinien więcej uwagi poświęcać naszej lidze i rozmawiał z trenerem na ten temat.

A co w tej kwestii sądzi Leo Beenhakker, który prowadził naszą reprezentację w latach 2006-2009? – Uważam, że tam, gdzie pracujesz, tam powinieneś mieszkać. Cały czas byłem w Polsce, mieszkałem w Warszawie. Praca z taką reprezentacją to wielkie wyróżnienie – skomentował Holender w rozmowie z Onetem.

79-letni Beenhakker jest już na trenerskiej emeryturze. – Oglądam wiele meczów, mieszkam w Rotterdamie blisko stadionu. A jeśli chodzi o zdrowie, to jest w porządku, na nic nie narzekam – zapewnił.

CZYTAJ TAKŻE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank