Biliński zostaje w Podbeskidziu po spadku

redakcja

Autor:redakcja

31 lipca 2021, 17:27 • 1 min czytania

Reklama
Biliński zostaje w Podbeskidziu po spadku

Gdybyśmy po zakończeniu poprzedniego sezonu mieli wytypować piłkarzy Podbeskidzia Bielsko-Biała, których chętnie dalej oglądalibyśmy w Ekstraklasie, listę otwierałby Kamil Biliński. Tymczasem po spadku bielszczan z ligi na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej zostają mniej oczywiści zawodnicy, a napastnik postanowił przedłużyć swój kontrakt i grać na zapleczu. 

Reklama

Mniej oczywiści, czyli: Rafał Janicki (Górnik Zabrze), Filip Modelski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Milan Rundić (Raków Częstochowa), Maksymilian Sitek (Stal Mielec). I nie jest powiedziane, że licznik zatrzyma się na tej czwórce, bowiem zainteresowanie budzą też inni, przede wszystko Marko Roginić.

A autor 11 goli w poprzednim sezonie ligowym (Biliński był drugim najskuteczniejszym Polakiem za Jakubem Świerczokiem) podpisał z Podbeskidziem umowę, która ma obowiązywać przez dwa kolejne sezony. Nowy kontrakt 33-latka zawiera też opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Bielszczanie walkę o powrót do Ekstraklasy rozpoczną jutro, od meczu z Górnikiem Polkowice.

Fot. newspix.pl

 

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank