Kolejny piłkarz Pogoni będzie się ogrywał w Górniku Łęczna

redakcja

Autor:redakcja

10 lipca 2021, 18:55 • 1 min czytania

Reklama
Kolejny piłkarz Pogoni będzie się ogrywał w Górniku Łęczna

Obrońca Pogoni Szczecin, Kryspin Szcześniak został wypożyczony na rok z Pogoni Szczecin do Górnika Łęczna.

Reklama

„Portowcy” kontynuują ogrywanie 20-latka, który w ostatnim sezonie przebywał w GKS-ie Jastrzębie i rozegrał 26 meczów na poziomie I ligi.

Pogoń i Górnik nie po raz pierwszy współpracują ze sobą na tym polu. Przez ostatnie dwa i pół roku w Łęcznej grał Aron Stasiak, który jednak wyróżniał się przede wszystkim na drugoligowym szczeblu. Po awansie na zaplecze Ekstraklasy więcej występował tylko w październiku i listopadzie. Wiosną już prawie nie pojawiał się na boisku.

Generalnie można zakładać, że kluby mające największy wybór wśród młodzieżowców coraz częściej będą ich oddawały do beniaminków Ekstraklasy. Pogoń w zeszłym sezonie przerobiła to z Maciejem Żurawskim, który w drugiej rundzie bardzo pomógł Warcie Poznań.

Fot. Górnik Łęczna

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank