Rywal Legii gromi w lidze

redakcja

Autor:redakcja

17 czerwca 2021, 08:18 • 1 min czytania

Reklama
Rywal Legii gromi w lidze

Nie miała szczęścia Legia Warszawa w losowaniu pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Los skojarzył warszawską drużynę z mistrzem Norwegii, a ekipa FK Bodø/Glimt robi też dużo, by obronić wywalczony w grudniu tytuł. W ostatniej kolejce rozbiła ligowego rywala aż 7-2. 

Reklama

Sezon w Norwegii rozpoczął się w maju. To również niepokojąca z punktu widzenia mistrza Polski informacja, że przeciwnik będzie w rytmie meczowym. Jak w tegorocznych rozgrywkach radzi sobie panujący mistrz? Jak na mistrza przystało.

Zespół z północy Norwegii przewodzi w tabeli, mając dwa punkty przewagi nad Molde. We wczorajszym spotkaniu o jego sile przekonało się Strömsgodset. Już do przerwy lipcowy rywal Legii prowadził 4-0 po dwóch golach Ulrika Saltnesa i bramkach Ole Solbakkena oraz Erika Botheima. W drugiej części gry przewagę powiększył Hugo Vetlesen. Rywal odpowiedział dopiero w ostatnim kwadransie, ale i Bodø/Glimt wbiło kolejne gole (autorami Lasse Nordas i Axel Lindahl).

W niedzielę rywal Legii zmierzy się z Valerengą, a w najbliższym czwartek zagra ważny mecz z Molde. Mecze z Legią zaplanowano na  7 i 13 lipca.

 

Reklama

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank