Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?

Piotr Stolarczyk

24 maja 2021, 21:16 • 1 min czytania

Reklama
Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?

Jerzy Chwałek, dziennikarz „Super Express”, podał informację, że bardzo prawdopodobny jest powrót Dominika Furmana do Ekstraklasy. Ma to związek ze spadkiem jego klubu – Genclerbirligi Ankara – do 2. ligi tureckiej, a co za tym idzie tureccy działacze w ramach oszczędności chcą zmniejszyć kadrę. Według niego Raków Częstochowa i Lechia Gdańsk są nim zainteresowane.

Reklama

Już podczas zimowego okienka transferowego dochodziły sygnały o ewentualnym powrocie Furmana na polskie boiska. Wówczas Krzysztof Stanowski w „Stanie Futbolu” powiedział, że powodem dylematów pomocnika były zaległości finansowe. Z kolei kilka dni temu Piotr Janas z „Gazety Wrocławskiej” donosił, że ponoć Jacek Magiera jest ogromnym zwolennikiem sprowadzenia go do Śląska Wrocław.

Na tę chwilę to tylko spekulacje. Niemniej jednak Furman zaliczył bardzo, ale to bardzo przeciętny sezon w tureckiej Super Lig – wystąpił w 21 meczach, nie zanotował ani jednego trafienia, zaliczył trzy asysty. Kontrakt z obecnym pracodawcą wiąże go 30 czerwca 2022 r.

źródło: Super Express

fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank