Murawski wyleciał z boiska

redakcja

Autor:redakcja

28 kwietnia 2021, 18:52 • 1 min czytania

Reklama
Murawski wyleciał z boiska

Radosław Murawski od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Lecha Poznań, a końcówka jego przygoda z turecką ekstraklasą nie wygląda najlepiej. Dziś polski pomocnik, który prawdopodobnie zaliczy spadek, wyleciał z boiska jeszcze przed przerwą. 

Reklama

Jego Denizlispor mierzył się z Kayserisporem. Ewentualne zwycięstwo przedłużało nadzieję drużyny Murawskiego na pozostanie w lidze, ale rywal, który również zamieszany jest w walkę o uniknięcie degradacji, okazał się zdecydowanie lepszy. Już po 26 minutach prowadził różnicą dwóch bramek. Potem Denizlispor zaliczył trafienie kontaktowe, ale sprawę znacznie utrudniło zachowanie Murawskiego, który pierwszą żółtą kartkę obejrzał w 37. minucie, a drugą zobaczył ledwie cztery minuty.

Grająca w osłabieniu drużyna ostatecznie uległa gospodarzom 3-6. W Kayserisporze całe spotkanie rozegrał wypożyczony z Lecha Karlo Muhar (obejrzał w nim żółtą kartkę). Strata Denizlisporu do bezpiecznej lokaty wynosi w tej chwili dziewięć punktów (zespół rozegra jeszcze cztery mecze).

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank