Haaland podpisywał się na kartkach sędziemu. „To źle wygląda”

redakcja

Autor:redakcja

07 kwietnia 2021, 09:52 • 1 min czytania

Reklama
Haaland podpisywał się na kartkach sędziemu. „To źle wygląda”

Po meczu Manchesteru City z Borussią Dortmund niespodziewanie pojawił się pozaboiskowy wątek, który wzbudził sporo kontrowersji. Jeden z rumuńskich sędziów asystentów na chwilę zapomniał, że jest w pracy i zachował się jak kibic.

Reklama

Sebastian Georghe schodzącego do tunelu Erlinga Haalanda poprosił o… podpisanie się na żółtej kartce. Norweg przyjął tę prośbę ze zrozumieniem i złożył także autograf na czerwonym kartoniku. Scenka ta jednak nie wszystkim się spodobała.

 – To dziecinada. Nigdy nie ma dobrego momentu na takie rzeczy. To po prostu źle wygląda i nie stawia sędziów w korzystnym świetle – komentował występujący w roli eksperta telewizyjnego Joleon Lescott.

W podobnym tonie wypowiada się Owen Hargreaves, natomiast inaczej widział to Pep Guardiola. – Może był kibicem? Sędziowie świetnie prowadzili mecz, nie utrudniali gry – mówił Hiszpan na konferencji prasowej.

Reklama


Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank