Atletico przegrywa z Barcą. Co się dzieje z Rojiblancos?

redakcja

Autor:redakcja

05 marca 2018, 19:03 • 1 min czytania

Reklama
Atletico przegrywa z Barcą. Co się dzieje z Rojiblancos?

Dzień po hicie Barcelona – Atletico Madryt odwiedził nas w studiu Roman Kosecki, były piłkarz Rojiblancos, który wzmocnił naszą dzisiejszą ekipę Estadio Weszło w składzie Samuel Szczygielski, Mariusz Bielski, Maciej Koch, Dawid Król. Porozmawialiśmy o wczorajszym meczu, będącym dla podopiecznych Cholo „finałem”, geniuszu Leo Messiego, bezzębnym Atleti, świetnej formie Griezmanna, której nie poparł na Camp Nou, konflikcie Simeone z Torresem, ośmiu zerach Carrasco i Gaitana – zarówno na boisku jak i na koncie…

Reklama

A także wróciliśmy do czasów „Kosy”, ten opowiedział nam anegdoty o relacjach z Jesusem Gilem, który chciał ściągnąć Andrzeja Strejlaua na trenera Atletico czy mówił, że Kosecki to kretyn, a nasz gość odpowiadał mu, żeby przysłał na trening swojego konia. Także o szalonych pieśniach Cholo w autokarze czy… swoim samochodzie, który nazywa rumuńskim Cayennem oraz o rozmowie z Fernando Torresem, kiedy El Nino wspomniał, że podawał mu piłki na meczach, kiedy był dzieciakiem. Dowiecie się też, czy Kuba Kosecki faktycznie mógł trafić do Atletico. Zapraszamy!

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
1
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama