Smuda nie pamięta o Legii?

redakcja

Autor:redakcja

06 czerwca 2009, 14:39 • 1 min czytania

Reklama

Czy ja jestem drogi? Nie. Ale Smuda to marka, gwarantuje wyniki, ładną grę i emocje na dokładkę. Nikt nie powie, że Smuda zrobił gdzieś padlinę. W Poznaniu zbudowałem zespół, którego nie muszą się wstydzić. A, że chciałem zarabiać więcej to chyba normalne – mówi w „PS” Franciszek Smuda.
Ponieważ mniej więcej takie słowa wypowiedział po raz dziesiąty w ciągu dziesięciu dni, nieśmiało ci Franiu przypominamy, że jednak w Legii to żeś padlinę zostawił. Pamiętasz te transfery widzewiaków? فapiński, Citko, Siadaczka, do tego Wojtala…

Reklama

Ale to tak gwoli przypomnienia. Faktycznie jedna padlina na tyle lat pracy to bardzo mało i za to szymkowiakowy szacunek dla ciebie.

Najnowsze

Reklama

Weszło

Reklama