Motor Lublin sięgnął po zawodnika z Ekstraklasy

redakcja

Autor:redakcja

02 stycznia 2024, 08:36 • 2 min czytania

Reklama
Motor Lublin sięgnął po zawodnika z Ekstraklasy

Kontrakt Pawła Stolarskiego z Pogonią obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku, lecz teraz już wiemy, że nie zostanie wypełniony. Zawodnik będzie reprezentował barwy Motoru Lubin.

Reklama

27-letni piłkarz jest wychowankiem Wisły Kraków. W styczniu 2021 roku trafił do Pogoni Szczecin i spędził w tym klubie trzy lata, notując 48 występów. Teraz wzmocni pierwszoligowy Motor Lubin, gdzie będzie mógł liczyć na więcej minut. Związał się z nowym zespołem umową ważną do 30 czerwca 2025 roku. 

Cieszę się, że tu jestem. Motor kojarzy mi się z bardzo dobrą grą. Z trenerem Gonçalo Feio znamy się długo i gdy tylko pojawiła się okazja, żeby dołączyć do zespołu, rozpatrzyłem ją pozytywnie. Widać też, że cały klub się rozwija, a zaplecze jest na bardzo wysokim poziomie. Szczerze, to po pierwszym dniu nie odczuwam, że jest to pierwsza liga, a nie Ekstraklasa. Lubię duże wyzwania i już nie mogę doczekać się pierwszego treningu z drużyną – powiedział zawodnik.

Reklama

Motor Lubin zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów.

WIĘCEJ O I LIDZE:

Fot.FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank