Zmiany w Lechu Poznań. Media: Odchodzi Pingot, wracają Kozubal i Borowski

redakcja

Autor:redakcja

18 grudnia 2023, 20:51 • 1 min czytania

Reklama
Zmiany w Lechu Poznań. Media: Odchodzi Pingot, wracają Kozubal i Borowski

Zmiany kadrowe w Lechu Poznań. Mariusz Rumak planuje odświeżyć kadrę „Kolejorza” na początku swojej pracy. Na rundę wiosenną do Stali Mielec na wypożyczenie ma udać się Maksymilian Pingot, z kolei z wypożyczenia mają wrócić zarówno Antoni Kozubal (GKS Katowice) oraz Filip Borowski (Warta Poznań).

Reklama

Przypomnijmy, kilka dni temu I trenerem Lecha Poznań ogłoszono Mariusza Rumaka. Szkoleniowiec wszedł w buty Johna van den Broma i będzie odpowiadał za wyniki zespołu w rundzie wiosennej.

Od razu Rumak przeszedł do działania. Jak informuje „Głos Wielkopolski”, jeden piłkarz wkrótce opuści drużynę. Mowa o Maksymilianie Pingocie, który ma na zasadzie wypożyczenia zasilić Stal Mielec. Oba kluby lubią razem robić interesy. W maju 2022 roku do Stali odszedł Bartosz Mrozek, który miał szansę się bronić regularnie, a teraz jest „jedynką” w drużynie Lecha.

Z wypożyczenia z kolei mają wrócić Antoni Kozubal i Filip Borowski. Pierwszy spędził jesień na wypożyczeniu w pierwszoligowym GKS Katowice, drugi grał dla Warty Poznań.

Innym piłkarzem, który jest piłkarzem Lecha, ale występuje w innym klubie na zasadzie wypożyczenia, jest Jakub Antczak, który błyszczy w Odrze Opole.

Reklama

WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ: 

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
3
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
12
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie