11-krotny reprezentant Polski zgłoszony do rozgrywek… Futsal Ekstraklasy

redakcja

Autor:redakcja

Futsal Ekstraklasa

24 listopada 2023, 12:31 • 1 min czytania

Reklama
11-krotny reprezentant Polski zgłoszony do rozgrywek… Futsal Ekstraklasy

Rzecznik Futsal Ekstraklasy Łukasz Leski poinformował, że klub Eurobus Futsal Przemyśl zgłosił do rozgrywek Adama Kokoszkę, czyli byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej.

Reklama

Kokoszka w przeszłości występował m.in. w Śląsku Wrocław i Polonii Warszawa, natomiast z Wisłą Kraków wywalczył w 2008 roku mistrzostwo Polski. Środkowy obrońca rozegrał łącznie 11 meczów w narodowych barwach, w których zdobył dwie bramki.

„Adam Kokoszka uprawniony do rozgrywek Futsal Ekstraklasy w barwach Eurobus Futsal Przemyśl. Tak, ten Adam Kokoszka” – napisał na Twitterze Łukasz Leski.

Reklama

Klub z Podkarpacia zajmuje aktualnie 10. pozycję w 16-zespołowej stawce.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank